Parafia w Zadrożu

WITAMY NA STRONIE PARAFII. POD WEZWANIEM ŚW. MARCINA. Parafia pod wezwaniem świętego Marcina. Wchodzi w skład Diecezji Sosnowieckiej. Do parafii należą Milonki, Wielmoża,. Zadroże. W Wielmoży znajduje się. Kaplica filialna pod wezwaniem. Świętego Kazimierza. Odpust parafialny. Święta patronalne odbywają się. 11 listopada - świętego Marcina. I 24 maja NMP Wspomożycielki Wiernych. Potrzeba nieustannej odnowy umysłów i. Serc, aby przepełniała je miłość i. I ofiarność, szacunek dla innych. Płyty Po zapozna.

OVERVIEW

The site parafiazadroze.org currently has an average traffic classification of zero (the lower the superior). There are two contacts and directions for parafiazadroze.org to help you reach them. The site parafiazadroze.org has been on the internet for five hundred and eighty-seven weeks, five days, nine hours, and twenty-four minutes.
Addresses
Online Since
Feb 2013

PARAFIAZADROZE.ORG TRAFFIC

The site parafiazadroze.org has seen fluctuating levels of traffic all round the year.
Traffic for parafiazadroze.org

Traffic ranking (by month) for parafiazadroze.org

Traffic ranking by day of the week for parafiazadroze.org

PARAFIAZADROZE.ORG HISTORY

The site parafiazadroze.org was started on on February 11, 2013. As of today, it is five hundred and eighty-seven weeks, five days, nine hours, and twenty-four minutes young.
REGISTERED
February

AGE

YEARS
MONTHS
DAYS

LINKS TO PARAFIAZADROZE.ORG

WHAT DOES PARAFIAZADROZE.ORG LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of parafiazadroze.org Mobile Screenshot of parafiazadroze.org Tablet Screenshot of parafiazadroze.org

Roman Patyk

Zadroze 78

Zadroze, malopolskie, 32-353

INTERIA.PL Sp. z o.o.

os. Teatralne 9A

Krakow, malopolskie, 31-946

PARAFIAZADROZE.ORG SERVER

We observed that a single root page on parafiazadroze.org took one thousand and sixty-three milliseconds to come up. I could not detect a SSL certificate, so in conclusion our crawlers consider parafiazadroze.org not secure.
46.41.144.59

NAME SERVERS

nsh.interia.pl
dnsh.poczta.fm

We discovered that this domain is using the Apache os.

Parafia w Zadrożu

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The site parafiazadroze.org states the following, "Parafia pod wezwaniem świętego Marcina." I noticed that the webpage also stated " Wchodzi w skład Diecezji Sosnowieckiej." They also stated " Do parafii należą Milonki, Wielmoża,. Święta patronalne odbywają się. 11 listopada - świętego Marcina. I 24 maja NMP Wspomożycielki Wiernych. Potrzeba nieustannej odnowy umysłów i. Serc, aby przepełniała je miłość i. I ofiarność, szacunek dla innych."

SEE MORE DOMAINS

Parafia Zagórze PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA PW. WNIEBOWZIĘCIA NMP W ZAGÓRZU

Wielki Tydzień rozpoczęliśmy wspaniałym wydarzeniem, które przejdzie do historii naszej zagórzańskiej parafii a w kronikach zostanie na pewno zapisane złotymi literami. Wieczorem w Niedzielę Palmową wzięliśmy udział w Misterium Męki Pańskiej zorganizowanym z inicjatywy Stowarzyszenia Przyjaciół Zagórza przy zaangażowaniu blisko 50 parafian. Bogu i ludziom dzięki za to na wskroś religijne przeżycie, jakiego doświadczyliśmy. Wszystko razem, czyli no.

Parafia pw. św. Józefa w Żarach

Biała Armia - nauka śpiewu. OGŁOSZENIA PARAFII ŚWIĘTEGO JÓZEFA W ŻARACH - 08 KWIETNIA RP 2018. 2 Uroczystości odpustowe w parafii Miłosierdzia Bożego dzisiaj o godz. 7 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę po .

PARAFIA ZBAWICIELA

Niedziela Miłosierdzia Bożego Ogłoszenia parafialne. Intencje na kwiecień Żywy Różaniec. Intencje wspólnoty Żywego Różańca na kwiecień Aby zarządzający gospodarką kierowali się uczciwością, sumiennością, dobrem wszystkich ludzi i byli otwarci na nowe metody zarządzania. Módlmy się za nas, nasze rodziny, abysmy umieli przekazywać sobie zasady miłości bliżniego.

Parafia Zesłania Ducha Świętego w Boguszowie-Gorcach

W dzisiejszą niedziela zamiast I niedzieli miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. Zakończy się koronką do Miłosierdzia Bożego i zmiana tajemnic Żywego Różańca o 14. Składam serdeczne podziękowanie 3 osobom anonimowym za ofiary składane na dzieła i potrzeby gospodarcze remontowe w parafii. W tygodniu nabożeństwa wg ustalonego porządku. Jerzy Jankowski 1 r, śm.